آنلاین بازی کردن در PS4
شناسه پست: 734
بازدید: 23385

چطور در PS4 آنلاین بازی کنیم ؟ این سوال شاید سوال خیلی از کسانی که کنسول Playstation 4 دارند باشد، چرا که یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی‌های PS4 معمولا بخش چند نفره (Multiplayer) و آنلاین بازی‌ها می‌باشد، به همین خاطر در این مطلب سعی کردیم نحوه آنلاین بازی کردن بازی‌ها در پلی استیشن ۴ را آموزش دهیم.

امروزه بازی‌های آنلاین، بازار بازی‌های ویدیویی را تسخیر کرده‌اند و علاوه بر اینکه بسیاری از بازی‌ها دارای بخش چندنفره آنلاین هستند، بازی‌هایی نیز عرضه می‌شوند که کاملا بر بخش آنلاین تمرکز دارند و تنها با اتصال به اینترنت قابل اجرا هستند. برای انجام بازی آنلاین، ابتدا باید اقدامات زیر را انجام دهید.

ساخت اکانت PSN

قبل از هر چیزی باید یک حساب PSN داشته باشید، ساخت حساب کاربری (اکانت) PSN، یکی از نیازهای اولیه خریداران کنسول پلی استیشن به‌ شمار می‌رود و با وارد شدن به شبکه پلی استیشن یا همان Playstation Network، می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید. مراحل ثبت نام در شبکه PSN بسیار ساده است و زمان زیادی از شما نمی‌گیرد، اما با توجه به عدم انتشار رسمی کنسول‌های پلی استیشن در کشورمان به‌وسیله سونی، ساخت حساب کاربری PSN باید با وارد کردن مشخصات پستی کشوری دیگر انجام شود که این موضوع می‌تواند کمی کاربران را در هنگام ثبت‌نام به دردسر بیاندازد.

برای ساخت اکانت PSN مراجعه کنید به آموزش ساخت اکانت PSN در کنسول PS4

نصب و فعالسازی اشتراک پلی استیشن پلاس

برای آنلاین بازی کردن علاوه بر اکانت PSN نیاز به اشتراک پلی استیشن پلاس هم دارید. تجربه لذت بخش چند نفره بازی ها برای شما رایگان تمام نمی شود. خرید اشتراک پلاس شبکه پلی استیشن، بلیط شما برای ورود به این دنیای بزرگ است. به زبان ساده تر بدون داشتن حق اشتراک پلاس، امکان تجربه آنلاین بازی ها با پلی استیشن ۴ وجود ندارد.

شما علاقه مندان به بازیهای آنلاین میتوانید پلاس قانونی ۱۴ روزه رو از سایت حالا گیم با قیمت فوق العاده و همراه با پشتیبانی تهیه کنید.

حالا شما هم اکانت PSN دارید و هم اشتراک پلی استیشن پلاس، حال به راحتی و آسودگی می‌توانید از خدمات پلی استیشن پلاس مثل آنلاین بازی کردن در PS4 استفاده کنید و حداکثر لذت بازی با دوستان و سایرین در پلی استیشن را ببرید.

در آخر شما کاربران محترم سایت حالا گیم میتوانید ویدیوی آموزش نحوه آنلاین بازی کردن در PS4 رو ببینید :

  1. سلام ببخشید من کنسولم به اینترنت وصل هست اما پی اس ان ندارم . چند ماه پیش ظرفیت ۱ ریختم بعد که متصل شدم از آموزش شما استفاده کردم اما بعد یک هفته هست که بازی ها قفل هستش. اکانت فردی که برام بازی ریخت پلاس داره اگر پی اس ان درست کنم میتونم با استفاده از اون اکانت آنلاین بازی کنم؟ آیا دزدی حساب میشه؟ حلا که بازی هام قفل شده اگر اکانت رو حذف کنم بهتره یا فرقی نداره که باشه؟