قبل از خرید لطفاً قوانین زیر را با دقت بخوانید :

۱- بیشتر مواقع تحویل اشتراک های پلاس و پی اس نو بصورت آنی میباشد یعنی بعد از پرداخت مبلغ روی تکمیل خرید زده در صفحه بعدی میتوانید ایمیل و پسورد اشتراک رو ببینید و همچنین اگر در سایت ثبت نام کرده باشید میتونید از پنل کاربری خود قسمت سفارشات مشخصات اشتراک خود را ببینید.

بعضی مواقع خاص هم باید از رسید پرداخت اسکرین شات گرفته و به پشتیبانی تلگرام ارسال کرده تا مشخصات اشتراک رو تحویل بگیرید.

۲- پلاس های ۱۴ روزه و پی اس نو ۷ روزه به صورت اکانت های قانونی میباشند و این اشتراک ها توسط ما فعال شده اند.

۳- بدلیل اینکه اشتراک ها را ما فعال میکنیم در نتیجه ممکن است مدت اعتبار پلاس ۱۴ روزه و یا پی اس نو ۷ روزه شما در بعضی مواقع چند ساعت و یا حداکثر تا ۱-۲ روز زودتر از زمان خرید به پایان برسد.

۴- آموزش وارد کردن اشتراک ها به داخل کنسول و نحوه اکتیو پرایمری در سایت بصورت کامل قرار داده شده است در صورت انجام ندادن هر کدام از آموزش ها خرابی اکانت بر عهده شما میباشد. (برای دیدن آموزش اینجا کلیک کنید)

۵- با توجه به تغییرات اخیر سونی ، اگر چندبار روی کنسولی از اشتراک های پلاس ۱۴ روزه و یا پی اس نو ۷ روزه استفاده شده باشد ممکن است اکانت اشتراک های بعدی که وارد کنسول میکنید بسته شوند. (بسته شدن این اکانت ها خطری برای کنسول شما ندارد.)

۶- بدلیل بسته شدن احتمالی اکانت حتما همان ابتدا که اکانت را وارد کنسول میکنید از اکتیو شدن اکانت اطمینان حاصل کنید و تمام بازیهای مدنظر خود را همان ابتدا به لیست دانلود اضافه کنید (چون ممکن است اکانت بسته شود و دیگر نتوانید وارد اکانت شوید) در صورتی که اکانت بدرستی اکتیو پرایمری شده باشد حتی با بسته شدن اکانت همچنان از اشتراک پلاس یا پی اس نو تا تمام شدن آنها میتوانید در اکانت اصلی خود استفاده کنید.

۷- هنگام خرید اکانت اطلاعات واقعی خود را وارد نمایید تا در صورت مواجه شدن با مشکل هنگام خرید بتوان راستی آزمایی کرد. در صورتی که اطلاعات گفته شده با اطلاعات ثبت شده هنگام خرید مطابقت نداشته باشد از پشتیبانی این موارد معذوریم.

۸- بازیهای اشتراک پی اس نو برای استریم روی کامپیوتر نیاز به سرعت اینترنت خیلی بالایی دارند (دانلود و آپلود) و تقریبا با اینترنت ایران امکان استریم این بازیها وجود ندارد.

۹- به هیچ عنوان اکانت فروخته شده پس گرفته نخواهد شد پس اگر سوالی دارید لطفا قبل خرید از پشتیبانی تلگرام بپرسید.

۱۰- شما میتوانید ایمیل و پسورد و … اشتراک خریداری شده را تغییر دهید و بدلیل قانونی بودن مشکلی پیش نمیاد ولی در صورت تغییر، توسط ما گارانتی و پشتیبانی نمیشه دیگه.