قبل از خرید لطفاً قوانین زیر را با دقت بخوانید :

۱- تحویل اشتراک های پلاس و پی اس نو بصورت آنی میباشد یعنی بعد از پرداخت مبلغ روی تکمیل خرید زده در صفحه بعدی میتوانید ایمیل و پسورد اشتراک رو ببینید و همچنین اگر در سایت ثبت نام کرده باشید میتونید از پنل کاربری خود قسمت سفارشات مشخصات اشتراک خود را ببینید.

۲- پلاس های ۱۴ روزه و پی اس نو ۷ روزه به صورت اکانت های قانونی میباشند و این اشتراک ها توسط ما فعال شده اند.

۳- بدلیل اینکه اشتراک ها را ما فعال میکنیم در نتیجه ممکن است مدت اعتبار پلاس ۱۴ روزه و یا پی اس نو ۷ روزه شما در بعضی مواقع چند ساعت و یا حداکثر تا ۱ روز زودتر از زمان خرید به پایان برسد.

۴- آموزش وارد کردن اشتراک ها به داخل کنسول و نحوه اکتیو پرایمری در سایت بصورت ویدیویی قرار داده شده است در صورت انجام ندادن هر کدام از آموزش ها خرابی اکانت بر عهده شما میباشد.

۵- به هیچ عنوان اکانت فروخته شده پس گرفته نخواهد شد پس اگر سوالی دارید لطفا قبل خرید از پشتیبانی تلگرام بپرسید.

۶- هنگام خرید اکانت اطلاعات واقعی خود را وارد نمایید تا در صورت مواجه شدن با مشکل هنگام خرید بتوان راستی آزمایی کرد. در صورتی که اطلاعات گفته شده با اطلاعات ثبت شده هنگام خرید مطابقت نداشته باشد از پشتیبانی این موارد معذوریم.

۷- بازیهای اشتراک پی اس نو برای استریم روی کامپیوتر نیاز به سرعت اینترنت خیلی بالایی دارند (دانلود و آپلود) و تقریبا با اینترنت ایران امکان استریم این بازیها وجود ندارد.