دانلود دیتای بازی Spider Man Miles Morales
شناسه پست: 24093
بازدید: 180

توی این پست دیتای بازی Spider Man : Miles Morales رو برای ریجن یک امریکا و کنسول PS4 و PS5 جهت دانلود برای دوستانی که علاقه مند به این بازی هستن قرار دادیم. ابتدا باید اکانت بازی رو خریداری کرده باشید و طبق کد دیتای بازیتون دیتا رو دانلود کنید.

در مورد بازی :

داستان بازی بعد از Marvels Spider-Man اتفاق می‌افتد و این بار شما باید در نقش مایلز مورالس نوجوان دوست‌داشتنی مارول تلاش کنید امنیت شهر را حفظ کنید. بازی هم به نسخه قبلی خود پایبند بوده و هم مکانیک‌های جدیدی به آن اضافه شده است. وجود شخصی‌سازی‌های گسترده و لباس‌های زیاد برای شخصیت اسپایدرمن از مزایای بازی به حساب می‌آید و کوتاه بودن بخش داستانی بازی از معایب آن است. بازی قطعا ارزش تجربه را دارد و اگر از طرفداران دنیای سرگرمی مارول هستید تجربه این بازی را اصلا از دست ندهید.

خرید بازیهای قانونی کنسول PS4 و PS5

بازی Spider Man Miles Morales

در این بازی شخصیت پیتر پارکر کنار گذاشته شده و Miles Morales را در کشاکش نبردی میان گروه‌های تبه‌کار و شرکت تولیدکننده یک منبع انرژی جدید نشان می‌دهد. Miles توسط یک عنکبوت تغییر ژنتیکی یافته ، گاز گرفته می‌شود و باعث می‌شود که ویژگی‌های پیتر پارکر به او هم تزریق شود. از آنجایی ‌که ابرقهرمان شدن نیاز به آمادگی بدنی و رزمی دارد، مایلز توسط پارکر آموزش می‌بیند و تجربه‌های زیادی به‌عنوان یک اسپایدرمن دریافت می‌کند و مسئولیت‌های سخت و دشواری را قبول می‌کند مایلز نه ‌تنها باید از مادرش برای رسیدن به شورای شهر نیویورک حمایت کند ، بلکه باید نبرد میان گروه خلاف‌کاران و شرکت تولید انرژی Roxxon را هم پایان دهد.

نکات مهم برای دانلود دیتا و آپدیت بازی :

۱- ریجن کنسول شما هیچ ارتباطی با ریجن دیتای بازی ها و یا اکانت ها ندارد و تنها باید ریجن اکانت بازی با ریجن دیتا یکسان باشد.

۲- قبل از دانلود دیتا ، ابتدا کد دیتای بازیتون رو با نرم افزار PSX پیدا کنید و بعد چک کنید کد دیتای بازی شما با کد دیتایی که از سایت میخواین دانلود کنید یکی باشند.

۳- شما باید دیتای اصلی و آخرین نسخه آپدیت رو دانلود و سپس با هم و در یک فولدر قرار داده و بعد به کنسول منتقل کنید.

دانلود دیتای بازی Spider Man : Miles Morales برای PS4

دانلود دیتای بازی Spider Man : Miles Morales برای PS5