شناسه پست: 3279
بازدید: 5011

توی این پست دیتای بازی Marvel’s Avengers رو برای ریجن یک و دو جهت دانلود برای دوستانی که علاقه مند به این بازی هستن قرار دادیم. ابتدا باید اکانت بازی رو خریداری کرده باشید و طبق کد دیتای بازیتون دیتا رو دانلود کنید.

در مورد بازی :

داستان بازی Marvel’s Avengers از جایی شروع می‌شود که ابرقهرمان‌ها در جشن D-Day به خوشحالی می‌پردازند و پایان ساخت مقر ثانویه در سان‌فرانسیسکو را جشن گرفته‌اند. این خوشحالی به طرز ناگهانی به فاجعه‌ای بزرگ تبدیل می‌شود. سروکله گروهی خطرناک با نام Aim پیدا می‌شود و سان‌فرانسیسکو را به یک قتل گاه تبدیل می‌کنند. با گذشت پنج سال از آن واقعه، گروه AIM قدرت زیادی پیداکرده‌اند و انتقام جویان در همکاری باهم تصمیم به نابودی آن‌ها می‌گیرند. اینجاست که هالک، آیرون من، بیوه سیاه، ثور و کاپیتان آمریکا گرد هم می‌آیند و نبرد عظیمی را در سطح شهر راه می‌اندازند. بخش داستانی بازی را می‌توان به‌صورت Co-Op و همراه دوستان تجربه کرد اما بخش تک نفره هم وجود دارد و لازم به آنلاین بودن نیست.

هالک در Marvel’s Avengers

سیستم بتل پس بازی Marvel’s Avengers به شیوه جالبی ساخته‌شده است. هرکدام از شخصیت‌ها دارای یک کارت مخصوص هستند که با قیمت ۱۰ دلار در دسترس قرار خواهند گرفت. هر کارت ۴۰ سطح جایزه و چالش در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. تمامی آیتم‌های بازی حالت تزئینی دارند و هیچ‌کس با پرداخت پول قادر به پیشرفت بیشتر و سریع‌تر نخواهد بود. هیروهای بازی Marvel’s Avengers ظاهر بسیار زیبایی دارند و در حین عمل به‌خوبی حرکت می‌کنند و سیستم‌های مختلفی به‌منظور ارائه حس هیجان به‌کاررفته است. هر چه از بخش بصری بازی بگویم کم گفته‌ایم؛ جزئیات بازی آن‌قدر خوب کار شده است که گرفتن دسته بازی، حس خوبی به شما منتقل خواهد کرد. قهرمان‌ها کاملاً روان عمل می‌کنند و جنگیدن با دشمنان حس بسیار خوبی دارد. همراه ضربات پتک ثور شوید و باقدرت عجیب هالک دنیا را تکان دهید.

نکات مهم برای دانلود دیتا و آپدیت بازی :

۱- ریجن کنسول شما هیچ ارتباطی با ریجن دیتای بازی ها و یا اکانت ها ندارد و تنها باید ریجن اکانت بازی با ریجن دیتا یکسان باشد.

۲- قبل از دانلود دیتا ، ابتدا کد دیتای بازیتون رو با نرم افزار PSX پیدا کنید و بعد چک کنید کد دیتای بازی شما با کد دیتایی که از سایت میخواین دانلود کنید یکی باشند.

۳- شما باید دیتای اصلی و آخرین نسخه آپدیت رو دانلود و سپس با هم و در یک فولدر قرار داده و بعد به کنسول منتقل کنید.

دانلود دیتای بازی Marvel’s Avengers

دانلود آپدیت بازی :

برای دانلود جدیدترین ورژن آپدیت بازی ، کد دیتای مدنظرتون رو کپی کنید و به این سایت orbismodding.com مراجعه کنید و در قسمت Title ID کد دیتا رو قرار بدین و روی دکمه سرچ بزنید.