دانلود دیتای بازی FIFA 20 برای PS4
شناسه پست: 1814
بازدید: 2411

توی این پست دیتای بازی FIFA 20 رو برای ریجن یک و دو جهت دانلود برای دوستانی که علاقه مند به این بازی هستن قرار دادیم. ابتدا باید اکانت بازی رو خریداری کرده باشید و طبق کد دیتای بازیتون دیتا رو دانلود کنید.

در مورد بازی :

عکس کاور یا جلد بیست و هفتمین نسخه بازی فیفا امسال در نسخه‌های مختلف متفاوت است اما کاور نسخه استاندارد فیفا ۲۰، ادن هازارد ستاره تازه وارد باشگاه رئال مادرید می‌باشد. اما تغییر عمده فیفا ۲۰ نسبت به سال‌های گذشته حذف بخش Journey بازی و جایگزینی VOLTA یا فوتبال خیابانی به جای آن در این نسخه است.

خرید پلاس قانونی ارزون برای آنلاین بازی کردن فیفا ۲۰

دیتای بازی fifa 20

فیفا ولتا را می‌توان جایگزین فیفا استریت (FIFA Street) سابق دانست که حالا به جای ارائه آن در یک نسخه دیگر، در نسخه اصلی فیفا گنجانیده شده است.

از جمله تغییرات عمده‌ای که این نسخه نسبت به قبل داشته می‌توان به فیزیک حرکتی توپ، مکانیزم ضربات پنالتی و ضربات آزاد اشاره کرد. همچنین درگیری تک به تک بازیکنان نیز تغییرات بسیار اندکی نسبت به نسخه‌های قبل کرده است. سیستم دریبلینگ بازی و فیزیک حرکتی بازیکنان نیز جزو تغییرات دیگر FIFA 20 می‌باشد.

نکات مهم برای دانلود دیتا و آپدیت بازی :

۱- ریجن کنسول شما هیچ ارتباطی با ریجن دیتای بازی ها و یا اکانت ها ندارد و تنها باید ریجن اکانت بازی با ریجن دیتا یکسان باشد.

۲- قبل از دانلود دیتا ، ابتدا کد دیتای بازیتون رو با نرم افزار PSX پیدا کنید و بعد چک کنید کد دیتای بازی شما با کد دیتایی که از سایت میخواین دانلود کنید یکی باشند.

۳- شما باید دیتای اصلی و آخرین نسخه آپدیت رو دانلود و سپس با هم و در یک فولدر قرار داده و بعد به کنسول منتقل کنید.

دانلود دیتای بازی FIFA 20

دانلود آپدیت بازی :

برای دانلود جدیدترین ورژن آپدیت بازی ، کد دیتای مدنظرتون رو کپی کنید و به این سایت orbismodding.com مراجعه کنید و در قسمت Title ID کد دیتا رو قرار بدین و روی دکمه سرچ بزنید.

 1. سلام
  شرمنده باز مزاحم شدم
  می‌خوام بدونم آیا میشه مثلاً من یه اکانت هکی با ۱۰تا بازی خریدم،بعد در همون زمانی که فروشنده میگه باید اکتیو کنی و در لیست دانلود قرار بدی من بازیها را در لیست قرار بدم و بعد از کمی دانلود استوپ کنم،حالا
  میتونم در زمان دیگه مثلاً چند روز بعد
  هر بازی که خواستم ادامه دانلودشو بزنم یا نه باید همون زمان همه کارها رو بکنم؟
  آپدیت بازیها که بیاد آفلاین وارد کنسول کنم بازیهای هکی خراب نمیشه؟
  ممنون میشم جواب دوتا سئوالمو بدید
  تشکر از زحمات شما