دانلود دیتای باری Crash Bandicoot 4 It's About Time برای PS4
شناسه پست: 10281
بازدید: 3072

توی این پست دیتای بازی Crash Bandicoot 4  رو برای ریجن یک و دو جهت دانلود برای دوستانی که علاقه مند به این بازی هستن قرار دادیم. ابتدا باید اکانت بازی رو خریداری کرده باشید و طبق کد دیتای بازیتون دیتا رو دانلود کنید.

در مورد بازی :

داستان بازی Crash Bandicoot 4  در مورد جدال میان کراش و دکتر نئو کرتکس است. بازی با آگاهی از تبعید دشمنان آشنای این سری به سرزمین یوکایوکا شروع می‌شود و حالا در نسخه چهارم، خطر به‌جای اول خود برگشته است و دکتر کرتکس با حربه تازه‌ای به دنبال شکار کراش دوست‌داشتنی ماست. او در کنار دکتر ان تروپی، یک پرتال عجیب را در فضا باز می‌کند تا از طریق آن بتواند از سیاره‌ای که به آن تبعیدشده فرار کند. دکتر بعدها می‌فهمد که این پرتال می‌تواند نقطه اتصال ابعاد مختلف دنیا باشد و همین شروع حمله‌ای گسترده علیه کراش و کوکو می‌شود. کراش و خواهرش حالا میان ابعاد مختلف دنیا گیر افتاده‌اند و تنها راه رهایی، پیدا کردن ماسک‌های کوانتوم است که کنترل فضا و زمان را به مالک آن می‌دهد. پیدا کردن این ماسک‌ها هدف اصلی داستان بازی است که از طریق گیم پلی هیجان انگیزش دنبال می‌شود.

خرید اشتراک پلاس ۱۴ روزه قانونی ارزان برای آنلاین بازی کردن

دیتای بازی Crash Bandicoot 4 It's About Time

همه چیز در بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time ، دقیقا بعد از بازی Crash Bandicoot 3: Warped شکل خواهد گرفت. در پایان بازی Crash Bandicoot 3: Warped شاهد جذب شدن شخصیت Cortex و شخصیت ماسک شیطانی Uka Uka در یک گودال زمانی بودیم؛ جایی که این دو کاراکتر به همراه شخصیت N. Tropy به دوران دایناسورها و یا حتی قبل از آن برمی‌گردند. از این داستان، می‌توانیم چنین برداشت کنیم که شخصیت Cortex در گذشته مجددا قوی‌تر شده و اینبار با ساخت یک ماشین زمان به زمان حال آمده تا انتقام خود را بگیرد.

مانند بازی Crash Bandicoot 3: Warped در این عنوان هم شاهد سفر در زمان در هرکدام از مراحل بازی هستیم؛ مراحل بازی در مکان‌ها و تم‌هایی مانند عصر دایناسورها، کارخانه‌ها، شهری در آینده، جنگل، محله‌های چینی و همچنین محیط‌های برفی و فضا شکل خواهد گرفت.

نکات مهم برای دانلود دیتا و آپدیت بازی :

۱- ریجن کنسول شما هیچ ارتباطی با ریجن دیتای بازی ها و یا اکانت ها ندارد و تنها باید ریجن اکانت بازی با ریجن دیتا یکسان باشد.

۲- قبل از دانلود دیتا ، ابتدا کد دیتای بازیتون رو با نرم افزار PSX پیدا کنید و بعد چک کنید کد دیتای بازی شما با کد دیتایی که از سایت میخواین دانلود کنید یکی باشند.

۳- شما باید دیتای اصلی و آخرین نسخه آپدیت رو دانلود و سپس با هم و در یک فولدر قرار داده و بعد به کنسول منتقل کنید.

دانلود دیتای بازی Crash Bandicoot 4: It's About Time

دانلود پارت ۰۱ دیتای اصلی بازی از سرور سونی

دانلود پارت ۰۲ دیتای اصلی بازی از سرور سونی

دانلود پارت ۰۳ دیتای اصلی بازی از سرور سونی

دانلود پارت ۰۴ دیتای اصلی بازی از سرور سونی

دانلود پارت ۰۵ دیتای اصلی بازی از سرور سونی

دانلود پارت ۰۶ دیتای اصلی بازی از سرور سونی

دانلود آپدیت بازی :

برای دانلود جدیدترین ورژن آپدیت بازی ، کد دیتای مدنظرتون رو کپی کنید و به این سایت orbismodding.com مراجعه کنید و در قسمت Title ID کد دیتا رو قرار بدین و روی دکمه سرچ بزنید.

  1. سلام من اکانت ظرفیت دوم و سوم که مال خودم بود فروختم بعد موقع فروش طرف رمز عوض کرد الان اکانت هنوز تو کنسول من اکتیوه ولی وقتی رمز عوض کرد خودکار ساین اوت شد الان مشکلی که برای من پیش نمیاد؟

  2. سلام ممنون از سایت خوبتون
    دیتا هایی که برای دانلود گذاشتید رو باید دانلود کنیم و انتقالش بدیم به ps4 و بعد میتونیم بازی کنیم؟ یا نه باید اکانت بخریم و دیتا رو وارد اکانت کنیم بعد بازی کنیم
    اگر توضیح بدید ممنون میشم