معرفی کانالهای معتبر تلگرامی جهت خرید اکانتهای هکی و قانونی ps4
شناسه خبر: 1584
بازدید: 5854

همینطور که میدونید کلاهبرداری در زمینه فروش اکانت های هکی (ترکیبی) و قانونی پلی استیشن ۴ (PS4) خیلی زیاد شده و ممکنه شما هم در دام این افراد افتاده باشید.

کلاه برداران در زمینه فروش اکانت های PS4 به دو شکل کار میکنند :

۱- بعد از اینکه شما پول رو براشون واریز کردین شما رو بلاک میکنند و هیچ اکانتی به شما نمیدن.

۲- به شما اکانت میدن ولی ممکنه اون اکانت بالانس یا چنج ایمیل شده باشه که باعث بن شدن کنسول شما خواهد شد.

اکانت هکی یا ترکیبی PS4
کلاهبرداری در زمینه فروش اکانت های هکی (ترکیبی)

شاید یکی از موارد بالا برای شما پیش اومده باشه و کلی وقت و هزینه شما رو گرفته

در اینجا ما ۸ کانال تلگرامی معتبر رو به شما معرفی میکنیم این کانال ها تنوع اکانت بالایی داشته و قیمت های خوبی هم دارند و جزو کانالهای قدیمی و حرفه ای فروش اکانت میباشند

شما خیلی راحت میتونید از این کانالها اکانت ترکیبی یا قانونی بخرید و روی کنسول نصب کنید در نتیجه هزینه هاتون فوق العاده پایین میاد

هدف سایت حالا گیم از گذاشتن آموزش های ویدیویی و معرفی این کانالها اینه که شما بازی های پلی استیشن ۴ (PS4) رو خیلی ارزون بازی کنید.

شما بعد از خرید یه اکانت سالم با آموزش هایی که داخل سایت حالا گیم گذاشته شده خیلی راحت میتونید اکانت رو وارد کنسولتون کنید و بعد از اون دیتا رو نصب کنید و شروع کنید به بازی کردن بدون اینکه کنسولتون رو به بیرون ببرید تا براتون بازی نصب کنند و اینطوری فوق العاده هزینه هاتون میاد پایین.

شما میتونید با پرداخت مبلغ خیلی کمی آدرس این کانال ها رو دریافت کنید.

قطعاً پرداخت این مبلغ کم ، ارزش این رو داره که با خیال راحت و قیمت خوب بازیهای مورد نظرتون رو بخرید و از شر کلاه برداران اکانتهای ترکیبی (هکی) خلاص شین.

در صورت بروز مشکل یا پرسیدن سوال میتونید با آیدی تلگرام MyHalaGame در تماس باشید.

بعد از پرداخت مبلغ ، آدرسها به ایمیلتون ارسال نمیشه بلکه سیستم یه لینک دانلود ظاهر میکنه و شما باید یه فایل عکس که داخلش آدرس کانالها نوشته شده رو دانلود کنید.

برای دریافت آیدی و مشخصات کانالها روی تصویر زیر کلیک کنید

خرید از سایت حالا گیم