باز کردن قفل بازیهای PS4 + ویدیو

باز کردن قفل بازیهای پی اس فور
 • حالا گیم
 • تاریخ انتشار 1399 / 11 / 29
 • دیدگاه 268 نظر
 • تعداد بازدید 3258

با توجه به گران بودن دیسک بازیها و احتمال شکسته شدن و خش افتادن دیسک ها خیلی از افراد ترجیح میدهند اکانت قانونی یا ترکیبی (هکی) بازیها را خریداری کنند. اما ممکن است که بعد از خرید اکانت قانونی و یا ترکیبی (هکی) با قفل شدن بازیها بعد از مدتی روبرو شوند. خوشبختانه راههایی وجود دارد برای باز کردن قفل بازیهای PS4 که در این صفحه میتوانید هم بصورت متنی و هم ویدیویی یاد بگیرید.

دلیل اصلی قفل شدن بازی های PS4

هر بازی در شبکه پلی استیشن دارای لایسنسی است.و شما با خرید هر نوع بازی، لایسنس آن بر روی کنسول شما فعال می شود. و به شما قابلیت استفاده از آن بازی را میدهد. وقتی شبکه پلی استیشن متوجه نقضی در قوانین شود و یا متوجه شود که بازی خریداری شده به صورت غیر قانونی تهیه شده است و یا اکانت مربوط به کنسول دیگری است لایسنس تمام بازی های آن اکانت را غیر فعال کرده در نتیجه بازی ها قفل می شوند. و پسورد اکانت را Reset کرده و به ایمیل صاحب اکانت پسورد جدید ارسال می کند.

باز کردن قفل بازیهای PS4
آیکون قفل شدن بازیها

قفل شدن بازیهای اورجینال (قانونی)

معمولا بازی های قانونی قفل نمی شوند و اگر قفل بشوند بعد از ۶ ماه این اتفاق می افتد. که با مراجعه به فروشنده اکانت قانونی این مشکل قابل حل است ولی امروزه به علت تحریم های زیاد و اختلالات زیاد سونی این امر به صورت مکرر مشکل ساز شده است. و نگرانی زیادی برای خریداران اکانت قانونی ایجاد کرده است.

قفل شدن بازیهای ترکیبی یا هکی

بعد از قفل شدن بازیهای ترکیبی یا هکی اولین فکری که به ذهن شما خطور میکند این است که آیا کنسول من بن می شود؟ باید عرض کنم که اتفاقی برای کنسول شما نخواهد افتاد. برای باز کردن قفل بازیهای ترکیبی یا هکی ، باید مجدداً وارد اکانت خریداری شده شوید و آن را اکتیو کنید تا قفل بازیهای شما از بین رود. اما اگر قادر به وارد شدن به اکانت مورد نظر نیستید (ممکن است پسورد اکانت ریست شده یا تغییر کرده باشد) می بایست اکانتی تهیه کنید که همان ریجن و همان بازی هارو داشته باشد.

در ادامه قصد داریم این روش را برای شما بازگو کنیم :

۱- وارد اکانت ترکیبی یا هکی شوید ، سپس وارد قسمت Settings گردید.

۲- گزینه ی Account management را انتخاب کنید.

۳- گزینه ی Activate As Your Primary PS4 را انتخاب کنید.

۴- سپس در این مرحله گزینه ی Activate را انتخاب کنید.

۵- در همان صفحه ی Account management ، گزینه آخر یعنی Restore licences را انتخاب کنید.

در نهایت از اکانت ترکیبی یا هکی خارج شده (Sign Out) و وارد اکانت خود شوید. مشاهده می کنید که قفل بازی ها پس از انجام این مراحل از بین رفته است.

در آخر شما کاربران محترم سایت حالا گیم میتوانید ویدیوی آموزش باز کردن قفل بازیهای PS4 رو ببینید :

دیدگاهتان را بنویسید

 • AmirHLOR
  AmirHLOR

  تورو خدا کمکم کنید
  من رازی ظرفیتی ریختم به صورت افلاین
  دستگاه رو تا حالا به نت متصل نکردم
  هیچ اکانتی رو حذف نکردم
  بازی ها مدت زمانی نداشتند یعنی تاریخ انقضا نداشتند
  زدم سر بازی بعدش رفت تو لودینگ بعدش خاموش کردم دستگاه رو وقتی رفتم داخل بازی قفل شده بود و نصف بازی هام قفل شده بود

  تو رو خدا کمکم کنید