اکانت های هکی ps4
شناسه پست: 958
بازدید: 11363

بازی های پلتفرم PS4 به صورت فیزیکی و یا (دیسک) قیمت خیلی بالایی دارد و گاهی اوقات دوستداران این بازی ها توان خرید آن را ندارند در نتیجه به سمت اکانت ترکیبی جذب می شوند. امروز کاربران محترم سایت حالا گیم میتوانند اطلاعات کامل تری در مورد اکانت های ترکیبی کسب کنند.

اکانت ترکیبی یا هکی PS4 چیست؟

اکانت های ترکیبی همان اکانت های PSN هستند که متعلق به یک کاربر بوده. بنابراین اکانت ترکیبی یا هکی نوع خاصی از اکانت PSN نیست و یک اکانتی است که یک کاربر مثل خود شما آن را ایجاد ، بازی هایی را خریداری کرده و حالا ممکن است توسط شما خریداری شود آن هم با قیمت بسیار ناچیز اما این که این اکانت ها چگونه تهیه می شوند را در ادامه توضیح خواهیم داد.

یک کاربر، بازیهای زیادی را در اکانت خود قرار داده است و همچنین ممکنه اشتراک پلی استیشن پلاس هم فعال کرده باشد حالا یک شخص با ترفند ها و برنامه های مربوطه، رمز اکانت را به دست می آورد. قطعا اکانتی که “با ترفند ها و برنامه های مربوطه” به دست شما گیمر محترم می افتد اکانت قانونی نخواهد بود و می توان گفت اکانت هکی اسم نزدیک تر و بهتری برای این نوع اکانت های PSN به حساب می آید.

دلیلی که بسیاری از گیمر ها به سراغ اکانت های ترکیبی می روند قیمت بسیار ارزان آنها در مقایسه با قیمت خرید یک بازی برای کنسول PS4 است. مثلا با ۷۰-۸۰ هزار تومان می توانید یک اکانت ترکیبی تهیه کنید که روی هر اکانت چندین بازی وجود دارد و علاوه بر این احتمالاً یک اشتراک پلی استیشن پلاس هم بر روی آن فعال است. یکی از مشکلات مهمی که این اکانت ها دارند این است که هیچ تضمینی برای مدت استفاده از این اکانت ها وجود ندارد. یعنی ممکن است اکانتی که بابت آن هزینه ای نه چندان کم پرداخت می کنید برای شما کمتر از یک هفته کار کند !

اکانت ترکیبی یا هکی
نمونه ی یک اکانت ترکیبی با چند بازی و اشتراک پلاس

مزایا :

ارزان نسبت به دیسک و اکانت خریداری شده قانونی و همچنین قابلیت آنلاین و آفلاین

معایب :

اکانت ها هک شده هستند و احتمال اینکه هرچند بسیار کم است ولی در بعضی مواقع بازی ها قفل می شوند.

در آخر شما کاربران محترم سایت حالا گیم میتوانید ویدیوی اکانت ترکیبی چیست؟ رو ببینید :

  1. سلام. من اگه یکی از بازیام قفل بشه، بعد بخوام یه اکانت جدید بخرم تا قفل بازیم باز شه، از کجا باید بدونم که ریجن بازیم چنده تا یه اکانت با همون ریجن تهیه کنم؟

  2. من امروز ویدیو ورود به اکانت هکی رو دیدم و وارد اکانت هکی شدم وقتی به قسمت ساین این کردن رسیدم پسورد رو زدم بهم یک پیام طولانی نشون داد که من فهمیدم که پسورد ریست شده
    و بلافاصله یوزر رو پاک کردم
    ولی احتمال میدم به خاطر ورود من سونی مشکوک شده و پسورد رو ریست کرده
    الان برای من خطر بن وجود داره؟