استفاده از پلاس هکی
شناسه پست: 539
بازدید: 23712

اگر می خواهید با کنسول PS4 خود آنلاین بازی کنید، تنها در اختیار داشتن اینترنتی با سرعت مناسب کافی نیست بلکه باید از کاربران شبکه پلی استیشن پلاس نیز باشید.

همانطور که اطلاع دارید اشتراک پلی استیشن پلاس (PlayStation Plus) یک موضوع مهم برای کنسول پلی استیشن ۴ شده است. شرکت سونی در کنسول نسل جدید خود استفاده از اشتراک پلی استیشن پلاس برای بازیهای آنلاین را اجباری کرده است؛ یعنی برای اینکه بخواهید با دوستان خود و سایر افراد بصورت آنلاین بازی کنید، باید عضو طرح PlayStation Plus باشید.

تجربه لذت بخش چند نفره بازی ها برای شما رایگان تمام نمی شود. خرید اشتراک پلاس شبکه پلی استیشن، بلیط شما برای ورود به این دنیای بزرگ است. به زبان ساده تر بدون داشتن حق اشتراک پلاس، امکان تجربه آنلاین بازی ها با پلی استیشن ۴ وجود ندارد.

اکانت های Plus به صورت ماهانه و ۳ ماهه و یکساله در بازار به فروش می رسند.

اشتراک PlayStation Plus
اشتراک PlayStation Plus

در حال حاضر در ایران اکانت های پلاس به دو صورت فروخته می شوند : اکانت های قانونی و اکانت های ترکیبی (هکی). با این تفاوت که وقتی اکانت پلاس شما قانونی باشد دارای تضمین دائمی و گارانتی مادام العمر است، اما در صورت استفاده از اکانت های ترکیبی هیچ گونه تضمینی وجود ندارد.

شما علاقه مندان به بازیهای آنلاین میتوانید پلاس قانونی ۱۴ روزه رو از سایت حالا گیم با قیمت فوق العاده و همراه با پشتیبانی تهیه کنید.

اما طریقه اکتیو کردن و نصب پلاس هکی PS4 به شکل زیر است :

۱- کنسول خود را روشن و سپس به اینترنت وصل کنید.

۲- به قسمت Power رفته سپس Switch User و بعد New User را انتخاب کنید. گزینه Create a User و در صفحه بعد گزینه Accept و در آخر Next را بزنید.

۳- در این مرحله ایمیل و پسوردی که از فروشنده دریافت کردید رو وارد کنید و بعد گزینه Sign In رو بزنید.

۴- حالا وارد اکانت Plus میشید Ok بزنید و در صفحه اصلی به قسمت Settings برید.

۵- در این صفحه به گزینه ی Account Management برید و سپس گزینه Activate as Your Primary PS4 رو انتخاب کنید.

۶- نکته مهم : در این صفحه گزینه اول یعنی Activate باید به حالت خاموش باشد (اگر خاموش نیست انتخابش کنید تا به حالت خاموش در بیاد)

۷- حالا به صفحه قبل برگشته و روی گزینه آخر یعنی Restore Licenses برید و در صفحه بعد روی گزینه Restore بزنید و کمی صبر کنید تا Ok داده شود.

۸- گزینه اول یعنی Sign Out رو بزنید.

۹- حالا به اکانت اصلی خودتون برید و از قابلیت آنلاین لذت ببرید.

توجه : علامت مثبت زرد رنگ کوچک (علامت Plus) برای اکانت اصلی شما نمیاد ولی چون پلاس روی کنسولتون اکتیو شده میتونید بازی ها رو آنلاین بازی کنید.

در آخر شما کاربران محترم سایت حالا گیم میتوانید ویدیوی آموزش نصب پلاس رو ببینید :